ReHu

Také vám Lucka Lucka psala? Nechápe to ona, nebo my ostatní?

Myslíte, že má třeba špatnou zkušenost a teď hází všechny gynekology, lékaře – muže do jednoho pytle?

Nejlepší odpověď
xxx3

Psala. Jestli prý nejsem blázen. Jsem samozřejmě autobus…ale ona je letadlo.

Další odpovědi
quentos

Psala. Akorát potvrdila, že odpovídat jí byla ztráta času a házení perel sviním.
Asi to tak bude. Její smůla. Když se namísto řešení či hození za hlavu chce v těch výkalech hrabat, její volba.

JájsemRaibek

Mně nepsala. Ale já bych ji přesvědčil, že i muži mohou být velice schopní a jemní gynekologové :)

kapka

Mne nepsala, ale ja ani nevim, ze tu resila gynekology. :)

anonym

Nepsala a toto mi připadá jako práskání,to se nezlob.

briketka10

Nemohla mi psát, protože mám privátní profil
a na její otázku jsem neodpovídala, ale ani s
ní nesouhlasila to je pravda a teď mi možná
napíše do Diskuze 😁
Gynekolog může být muž i žena já mám ženu,
ale urologa muže. K němu by nešla ani náhodou.

lota

Nepsala, nechápu, o čem je řeč – ani mi unikla nějaká otázka…

Lamalam

Psala mi. Nečetla jasem to moc pozorně, ale vyznělo to tak, že musím být úchylná, pokud mi nevadí doktor muž.

ReHu

Jugar, nevidím nic práskacího.
A pokud někdo mně píše, že jsem nadutá a pozná to podle pár vět, tak se mi to také nelíbí.
Nepřijímá jiné názory a de facto se skoro ani neptá.

anonym

Lepší by bylo si to s ní vyjanit né?
Já takové názory co psala házím za hlavu,nemá cenu se s tím nějak prát.

ReHu

Jugi, k vyjasnění je potřeba diskuze a k ní jsouc potřeba min 2. A urážkami se také nic nevyjasní.
Možná sis nevšiml, ale tazatelka zaujala postoj a názor měnit nemíní.