Deli

Také už víte, kolik lidí je zapotřebí k výměně žárovky? 🙂

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/248146-radnice-vyslala-vymenit-zarovku-12-lidi-a-jednoho-policistu.html

Nemáte nějaké zážitky ohledně výměny žárovky? 🙂

Nejlepší odpověď
led

Od 0 do 200, záleží od profesie.
Dôkaz:
http://www.ko­mik.cz/texty/57-kolik-lidi-je-treba-na-vymenu-zarovky/

Další odpovědi
lexx

Ano, 40 let starý socialistický vtip…jeden stojí na stole a drží žárovku, čtyři další točí stolem, čtyři jiní chodí opačně aby se jim nezatočila hlava a policajt hlídá ve dveřích jestli nejde proud…tak to máme 10 chlapů.
Doplňuji:
Hanulko, zakládám firmu služeb „hodinový manžel“ domácí práce všeho druhu, malování, montáž nábytku, výměna zámků, oprava ledničky, pračky, voda – elektro – topení – plyn, ceny jsou mírné, obsluha vlídná, dohoda jistá ! Pište, volejte, faxujte, mailujte ! PhDr.Kutil Domácí.

hanulka11

Mám, ale je to mazec /řeknete, že jsem střelená /…potřebovala jsem vyměnit žárovku – strop byl hodně vysoký žebříček nestačil a vysoké štafle bych tam nepostavila – tak jsem si dala na stůl židli a vlezla jsem na skříň a dosáhla tam …vyměnila žárovku a jak nyní dolů…sakra to jsem se bála – nakonec ani nevím .....jak jsem slezla.

slad08

13 lidí k výměně žárovky. To je tedy něco.