jirka F

Uvažujete někdy nad tím, že potřebným se nedostane, ale populární lidé (ne hvězdy) zahrají divadlo a hned vše mají?

Také uvažujete někdy nad tím že potřebným se nedostane ale populární lidé(nemyslím hvězdy)zahrají divadlo a hned potřebu dostanou?

tato otázka navazuje na mojí otázku kdysi položenou ohledně změny pohlaví.Myslím tím že někteří si to vydupou jen proto aby byli populární,ale ty lidé kteří změnu p. skutečně potřebují se ze strachu někdy raději smíří s tím jací jsou.

zdroj obrázku:pixabay
--

Také uvažujete někdy nad tím že potřebným se nedostane,ale populární lidé(nemyslím hvězdy)zahrají divadlo a hned potře..

Nejlepší odpověď
Drap

Ne, nikdy o takových věcech nepřemýšlím. K čemu by mi to bylo?

Další odpovědi
Kelt

Otázka musí být konkrétní. Kdo, kdy, kde, co , jak, proč. A jak si mám pamatovat, co si někdy napsal. To nebudu vyhledávat. Kdo je potřebný? A čeho je potřebný, co potřebuje? Kdo je populární člověk podle tebe? Co dělá ten a co dělá ten druhý? Co myslíš tou potřebou?

da ny

O takových zbytečných hloupostech (čeho se a komu dostane) vůbec neuvažuji.
Budu se opakovat: „K čemu by mi to bylo?“

I ten, kdo potřebuje změnu pohlaví (je indikována) se dočká, pokud
to jeho zdraví dovolí.

led

Nemyslím, že by si niekto operatívne menil pohlavie len kvôli popularite. Ide tu o nevratný zásah do ľudského organizmu a následného života.
Než dojde k legálne opratívnej zmene pohlavia pacient, (v tomto prípade sa každý, kto požiada o zmenu pohlavia zo psychických a zdravotných dôvodov považuje za potencionálneho pacienta) musi absolvovať rôzne zdravotné a psychotesty bez ohľadu na to, či je populárný, alebo nie. Až na základe výsledkov sa vykoná zákrok.
Zjavne ste ovplyvnený seriálom Most!, ale aj tam Luďkov preoperovaný brat „Dáša“ povedala, čo všetko musela podstúpiť.

Ametyst

Radši nad tím nepremyslim, ale vím, co mas na mysli. Tohle se děje snadno tam, kde mají tzv. celebrity blizko k mikrofonu, a masmedia s kamerami pohotově k dispozici. V Praze. Není divu, ze zbytek republiky vidí jinou realitu a ma jiné starosti. Zprávy se proste vyrábějí v Praze.

Bobek 2

To už tak bývá, že ten, kdo si o pomoc umí říct, ji někdy dostane dříve než ten, kdo neví, co chce.