vivatis2-

Také u vás na odpovedi.cz platí…

Je to u vás stejné jako u mně?Když se snažíte udělat nějakou zajímavou otázku aby co nejvíce lidí dalo, že se jim ta otázka líbí a vy si myslíte, že to taky dá aspon' 5 lidí a pak to nedá nikdo?A pak když prostě nějakou otázku plácnete tak dá hodně lidí že se jim to líbí?

Nejlepší odpověď
salsa verde

Já tě asi zklamu. Dávám otázky ne proto aby se líbily ale proto že mně zajímají odpovědi.

Další odpovědi
DDarent

my si nevšímáme kolik za to dostaneme hvězdič, ale aby sme se dozvěděli co nejvíce informací!!!

www

Jde jen o to, že to, co se tobě zdá zajímavé, mnozí jako zajímavé nemusí pochopit, nebo pro ně nezajímavé není, poněvadž to třeba dávno ví 😉

hanulka11

Já otázky nedělám, pokládám je pouze, když si nevím rady a potřebuji se dozvědět odpověď

kosaaaak

Hele, když to pro tebe tolik znamená tak já ti na tu hvězdičku klidně kliknu.

casey

ja jsem zatim moc otazek nepolozil, ale je pravda, ze casto vidim zajimavou otazku, kterou asi vidim zajimavou jenom ja a casto jen otazku pro otazku, ktera je zajimava pro dost lidi.

arygnoc

palečky mně hooodně zajímali tak do stovky, pak těsně před stříbrem – no a jasně že před zlatem.

ale to už je (stříbro, zlato) jen takovej hec, to už víš, že tvoje otázky (a i odpovědi) {možná} za něco stojí.
Doplňuji:
MrGandy:

děkuji.
také tě to čeká.

Zplic

Ty to nějak hrotíš.

MrGandy

No vidíš to. Mně je to jedno. A arygnoci, koukám na tu zlatou… gratuluji.

RomanP

já sem chodím abych se dozvěděl co nevím a pokud nevím naopak já tak se zeptám.Jak mě kdo ohodnotí není pro mě důležité.

vivatis2-

KOSAAAAK:Mně o to nejde, ale jenom se ptám!

vivatis2-

salsa verde:To je mi jisté, ale nikdy jsem prostě tu otázku dáš a nečekáš, že by se jim líbila!!TAKLE JSEM to myslel a když nechápeš smysl otázky tak tady prosim nehlasuj dik.

salsa verde

Myslela jsem že Tě zajímá jak to mají ostatní ale vypadá to že očekáváš že ti všichni jako ozvěna potvrdí že to mají stejné jako ty.

kosaaaak

Máš recht, třeba já sem dal včera otázku: „Proč mi cuká voko když blížu citrón“ ..prostě, řekl bys otázka minimálně na TOP 10 a ani prd…