Avatar uživatele
vivatis2-

Také u vás na odpovedi.cz platí…

Je to u vás stejné jako u mně?Když se snažíte udělat nějakou zajímavou otázku aby co nejvíce lidí dalo, že se jim ta otázka líbí a vy si myslíte, že to taky dá aspon' 5 lidí a pak to nedá nikdo?A pak když prostě nějakou otázku plácnete tak dá hodně lidí že se jim to líbí?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? dudu, salsa verde, Rocker, Hlada, anonym, casey, kosaaaak před 4620 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
salsa verde

Já tě asi zklamu. Dávám otázky ne proto aby se líbily ale proto že mně zajímají odpovědi.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
DDarent

my si nevšímáme kolik za to dostaneme hvězdič, ale aby sme se dozvěděli co nejvíce informací!!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Jde jen o to, že to, co se tobě zdá zajímavé, mnozí jako zajímavé nemusí pochopit, nebo pro ně nezajímavé není, poněvadž to třeba dávno ví 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Já otázky nedělám, pokládám je pouze, když si nevím rady a potřebuji se dozvědět odpověď

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kosaaaak

Hele, když to pro tebe tolik znamená tak já ti na tu hvězdičku klidně kliknu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
casey

ja jsem zatim moc otazek nepolozil, ale je pravda, ze casto vidim zajimavou otazku, kterou asi vidim zajimavou jenom ja a casto jen otazku pro otazku, ktera je zajimava pro dost lidi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

palečky mně hooodně zajímali tak do stovky, pak těsně před stříbrem – no a jasně že před zlatem.

ale to už je (stříbro, zlato) jen takovej hec, to už víš, že tvoje otázky (a i odpovědi) {možná} za něco stojí.
Doplňuji:
MrGandy:

děkuji.
také tě to čeká.

Upravil/a: arygnoc

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zplic

Ty to nějak hrotíš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MrGandy

No vidíš to. Mně je to jedno. A arygnoci, koukám na tu zlatou… gratuluji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RomanP

já sem chodím abych se dozvěděl co nevím a pokud nevím naopak já tak se zeptám.Jak mě kdo ohodnotí není pro mě důležité.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
vivatis2-

KOSAAAAK:Mně o to nejde, ale jenom se ptám!

před 4620 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
vivatis2-

salsa verde:To je mi jisté, ale nikdy jsem prostě tu otázku dáš a nečekáš, že by se jim líbila!!TAKLE JSEM to myslel a když nechápeš smysl otázky tak tady prosim nehlasuj dik.

před 4620 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
salsa verde

Myslela jsem že Tě zajímá jak to mají ostatní ale vypadá to že očekáváš že ti všichni jako ozvěna potvrdí že to mají stejné jako ty.

před 4620 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kosaaaak

Máš recht, třeba já sem dal včera otázku: „Proč mi cuká voko když blížu citrón“ ..prostě, řekl bys otázka minimálně na TOP 10 a ani prd…

před 4620 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek