Take to uz nemuzete vydrzet ??? Do tresni ??? Bez chlapa rok vydrzim …ale bez tresni ne . ☹ -iv-

Doplňuji:
Johanko , zavarovat neumim . A kdybych umela – tak zavarim radsi toho chlapa. 🙂

Nejlepší odpověď
dědapetr

Kup si kompot třešní než budou čerstvý.
Doplňuji:
Chlapi čekají na švestky,ale tekutý.

Další odpovědi
johana 56

V úrodném roce je dobré zavařit si třešně do zásoby,potom jsou k mání vždycky.V případě chlapa asi neporadím.

hanulka11

Nejen zavařuji ,já je i zmrazuji, pokud jich mám někdy nadbytek a pak si dáme koláč,nebo do pudinku a podobně.No ale není nad čerstvé.
Neboj už se dočkáš.

Elk

Tady někdo promeškal jedinečnou příležitost užít si třešní…!
Na 1. května jich bylo docela dost na každém větším náměstí…až na ty kecy…!
To jen tak pro odlehčení.