Avatar uživatele
Zlatý

Také to tak vidíte ?

Není lepší jít spát? Mám dojem že zde nastal úpadek jak ve starověkém Římě.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Jistě, stojí to tu za starou belu.
A víte proč?
Protože pár naduživatelů si myslí že zbaštili všechnu moudrost...
Docílili pouze jednoho a to že jeden uživatel po druhém odchází..
Snad ne na dlouho ....

Komu by se líbilo, to věčné kárání že?

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Stříbrný

Ahoj, mosoji. Starověký Řím, to byl asi mocná říše a taky padla. To Odpovědi zatím asi nikdy nebyly :) V počátku asi těžily z neotřelosti otázek a zájmu několika vzdělaných nebo sečtělých lidí a absence zbylých uživatelů internetu, takže greenerské doby se zřejmě jevily a někomu dodnes jeví jako něco nedostižného. Jenže témata se časem vyčerpala (když je opravdu přímo negativně přijímána jakákoliv otázka třeba i jen vzdáleně připomínající téma již probrané, že? )...a tak nastává logický úpadek. Humor a pozitivní ladění možná mají šanci přetvořit Odpovědi na debatní portál, ale nesmí se tazatelé vyštvávat negativním přístupem (hloupé a záměrně trapně provokující otázky raději ignorovat než řešit).
Nelze si hrát na nějakou extra poradnu, protože přiznejme si, že téměř vše, na co lze odpověď získat tady, lze stejně dobře ne -li lépe řešit jinde. Odpovědi mohou býti jakousi "první pomocí" v nouzi, zpovědnicí, debatním fórem... Ale nic víc. Hra na poradnu ve všem je marná. (Někomu asi lichotilo být všeznalým teamem několika "znalců" nad jiné fundovanými...myslím, že ač mnozí z nich mnoho znají, trochu skromnosti by zdobilo víc).

Jen názor. Spontánní a určitě ještě neúplný. Vlastně spíš takové "slovo do pranice" :) ( a s nikým se prát nebudu - předem upozorňuji :) ).


Avatar uživatele

No já nevím.... proč to tady podle aramah stojí za starou belu a podle tazatele nastal úpadek? Nebude to náhodou tím, že pokládat otázky sami sobě nikoho moc dlouho nebaví? Tak dlouho se bojovalo o to aby to tady nebylo o původním záměru Odpovědí a teď co s tím?


Avatar uživatele

No co se dá dělat, já myslel když jsem se zde registroval, že je to web, který má za úkol trochu pobavit, rezveselit, ale ono né, zde se žádá konkrétní odpověď na konkrétní otázku, když odpovím jenom trochu legračně, nebo dvojsmyslně, tak se hned maže.
Měl jsem za to, že je to web na odreagování už podle těch otázek co tu byly, jsou a budou položeny, nezdá se mi moc normální, morální, ani etické zde pokládat otázky zabývající se intimní hygienou......... To je myslím velice intimní záležitost a mělo by to zůstat uchováno mezi pacientem (dotazujícím se) a lékařem (oprávněnou osobou).
Spousta lidí se zde ptá na otázky právního charakteru, se vzpamatujte proč by Vám zde měl někdo oprávněný odpovědět, když na to jsou právní (placené) poradny. Jak můžete mít jistotu, že má odpovídající pravdu, když neví zhola nic o okolnostech, které předcházely.
Takže to vidím tak, že zde se člověk nepobaví a nic ho tu nedrží, tak proč by zde lidé zůstavali.
Já když si s něčím nevím rady, tak jdu na fórum, které je zaměřeno na dannou věc a ptám se tam, zkrátka jdu tam, kde mi 100% odpoví člověk, který ví co píše.
A když se chci pobavit a zakroutit hlavou nad lidskou hloupostí tak se mrknu zde, tímto zase nechci pohanit všechny uživatele, sem tam se najde i rozumná otázka a dokonce i rozumná odpověď.

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Stříbrný

manon

Bohemica: A jaký je původní záměr Odpovědí?

Avatar uživatele

anonym

Zrovna jsem ti chtěla psát! Že mě ani nebaví psát, ani odpovídat . To, co jsi ty vypsala do své odpovědi, to bych tak nějak napsala já, kdyby se mi ještě chtělo...víš jak to myslím!

Avatar uživatele
Stříbrný

manon

No já nevím. Já nezažila greenerské doby. Občas mne psát nebaví a občas mne chytne chuť a odpovím na kdeco :) Humor mi tu chybí, když není... - a jak už asi známo, nebráním se ani humoru lehce absurdnímu (bolakovksému) :) Už jsem to tady psala, že nebude -li tady sranda, nevím, co bych tady dělala. Opravdu sem nechodím pro rady=rozumy (náměty a podněty a debatu a polemiky ano - jsem tupě chatující debil nebo normální tvor? Nevím.)
Humor nezačíná a nekončí s bolakem ( i když přiznejme si, to co on, umi málokdo... :) občas bych ho zabila :) ), ale zaručeně končí s trapným napomínáním každého , kdo vstoupí a pípne :D (zažila jsem na vlastní kůži, bylo to nepříjemné a jen získaná - ne vrozená - otrlost mi umožnila přežít...)

Avatar uživatele

anonym

no, mne bolák bav (je to humorista)í, horší je Dr.Axl, který mne točil a točí

Avatar uživatele
Stříbrný

manon

česílko: Jojo, bolak baví - bavil? (i když mne občas točí-točil? :) ). Dr.Axl mne ještě doopravdy nevytočil (já se jen tak nedám... :) ), ale asi ani nerozesmál... A možná občas zklamal.

Avatar uživatele
Stříbrný

manon

Jedno je zřejmé - je to souboj dvou stylů... vůdčích směrů... Nebo ne?

Avatar uživatele
Zlatý

bolak

nene, místní alfa samice v tomto teritoriu je Dr.Axl a já to plně respektuji..

Avatar uživatele
Stříbrný

manon

:D

 

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4945
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2675
Zlatý briketka10 2420
Zlatý annas 2073
Zlatý quentos 1639
Zlatý iceT 1552
Zlatý tom004 1522
Zlatý marci1 1506
Zlatý mosoj 1497

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.