Avatar uživatele
ReHu

Také to tak cítíte? Moc mi jsou sympatické otázky Dmitrije, jak poznává češtinu 🙂.

M
Doplňuji:
Jen mi to připomíná, jak krásný a bohatý je čeština jazyk. A mnohdy mi je smutno, když zde občas čtu ty výtvory.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: ReHu

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, anonym, Jahoda, rynek878, Pirate_of_D1, Dmitrij před 5043 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Je to sympatické.Zajímalo by mě,kam na ty bonbónky chodí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
vagra

ReHu-souhlasím s Vámi.
Je to zajímavý způsob poznávání češtiny.Proč ne.Bylo by dobré,aby jsme obdobné nadšení,pro poznání své matěřštiny,měli i my.
A úvahy o tom,že není cizinec?.
To přece nevadí,byť by to byla pravda.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

Mě zajímalo už dávno, kde se Dimitrij s výrazy setkává. Čerpá nejvíc z Neviditelného psa a z diskuze v Novinkách.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bumbes

Dmitrij je lovec rarit a zvláštností českého jazyka. Někdy se až divím s čím vším se tu objeví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

jj ;{)> leckdy až koukám, na co všechno v rámci jazyka nepřijde ;{))>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Ano, líbí se mi to a pokud mohu, pomůžu. Připadá mi, že Dimitrij prochází na netu vše možné, čte různé články a když narazí na slovo, kterému nerozumí, zeptá se.
Je lepší se zeptat, než dělat jako že tomu rozumí a přitom nic nevědět.
Divím se (nyní už ne, ale dřív), že se zde našli tací, kteří mu „nadávali“, kde to bere apod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Ano taky jsou mi sympatické jeho otázky už se zde psalo že nepochází odsud a tak si sem dává tyto otázky na které je určitě rád že je mu vždy zodpovězeno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dmitrij

Dobrý den. ReHu,děkuji Vám za pozornost vůči mé skromné persóně. Chci hned rozčarovat přívržence spikleneckých teorií: logika je dost jednoduchá – studuji češtinu ani ne rok a jsem z Ázebájdžánu, bývalé sovětské republiky, nikoliv Čech, který je zde jenom proto, aby si z vás vystřeloval. Miroslavst trefil do černého – snažím se číst co nejvíc, a to nejen na netu,a když narážím na nespisovná slova, nemám jiného východiska, než položit otázku zde – žádné slovníky tato slova neuvádí. Chtěl bych poděkovat lidem, kteří mi pomáhají, za jejich pomoc – jste má poslední naděje :). Blahopřeji všem ke Dni Cyrila a Metoděje!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
9 řemesel

Je mi to líto, ale mám velké pochybnosti.Dost věcí nemá logiku.
Doplňuji:
mj. se ptá na slovo , které vzápětí o pár bodů níže správně použije, atd.

Upravil/a: 9 řemesel

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek