agentpv

Také teď každou chvíli koukáte a víc zkoumáte mraky?

Odpovědi
zjentek

Aktuálně>>>https:/­/www.novinky.cz/po­casi/clanek/tro­pickym-teplotam-ucini-pritrz-velmi-silne-bourky-40364635#seq_­no=1&source=hp&dop_i­d=40364635&dop_ab_va­riant=0&dop_req_­id=4ydpy64HtOD-202106280700&­dop_source_zo­ne_name=novin­ky.sznhp.box&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

elkon

Ne, pouze podle nich někdy odhaduji směr větru. Na počasí mám v mobilu radar.

Dochy

ne. Jen když máme s dětmi romantickou náladu a hledáme v mracích štěňata.

paul1

Dívám se na více webů s počasím, název k vůli reklamě neuvádím. Sleduji je hlavně v čase kosení a sušení sena. Ale dívám se přitom i na mraky, občas se i ty weby seknou.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.