mosoj

Také takhle nakupujete ?

http://letecka­posta.cz/917910139
Doplňuji:
Ne vše je nutné pojímat z hlediska demokracie. Podle ohlasů soudím že je to dost lidem jedno, nebo se zase úplně zbytečně urazili.
Jedno je ale jisté, pokud budeme nekriticky přejímat všechno americké
tak jako se to děje ve všech společenských oblastech a politice, bude to na co dnes nadáváme jen velmi slabým odvarem.
Doporučuji těm nevěřícím, zjistit si něco o poskytování zdravotní péče a právech pracujících v Americe.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Tak tomu se říká demokracie a svoboda,je to každého věc jak vypadá a jak se obléká a nechá tyto lidičky žít. :)

Další odpovědi
briketka10

u nás v obchodech a na ulicích se taky někdy podivuju, že ty mladé holky mají tak velké sebevědomí a vezmou si na sebe takové „modely“ a špeky z nich jen tečou, sama vážím 55 a nikdy bych je na sebe nehodila..

Sůwa

Fůůůůůj. Nevěřím, že bychom tohle od američanů taky převzali, snad jsme přece jen soudnější. Nejvíc se mi „líbila“ paní, co má na zádach ještě náhradní prsa. Stačilo by domalovat bradavky a efekt by byl dokonalý 🙂.

pusinka50

Tak já pořád řeším svých pár kil navíc, a přitom se stačí odstěhovat přes oceán, abych to řešit nemusela:-) No, ale vážně, „to“, co je k vidění na fotkách už se nedá označit ani za nevkus, ale hnus. Samozřejmě můžeme polemizovat, že máme právo chodit tak nebo skoro tak, jak nás Pán Bůh stvořil.....ale proto přece někdo vymyslel šaty, aby se nedostatky a „intimní věci“ přikryly před zraky jiných, no ne?

Damiana

Všechno značně debilní a trapné sem z Ameriky brzy dorazí a začne být napodobováno a povyšováno nad Novou módu a nadčasový vkus. Takže se máme do budoucna opravdu na co těšit.
Mám něco zajímavého o tom, CO Amíci nakupují, račte se všichni pokochat růžovým slizem, který i u nás kdekdo vyhledává v hamburgráckých fast foodech a podobných US řetězcích, které u nás prožívají svůj boom!

http://www.ty­den.cz/rubriky/re­lax/apetit/ru­zovy-sliz-na-talirich-pobouril_231888­.html

Nikkol

Brr, po ránu trochu nechutné. Je to až děsivý jak se lidi zanedbávaj.

anonym

Mosoji, hledat přizpůsení se Američanům v této oblasti asi bude dost těžké. Je třeba si uvědomit, že je to obrovská země, kam se během její „kolonizace“ nastěhovala spousta různých týpků. Nejdříve dobrodruhů, nepohodlných, potom spousta lidí šla za vidinou zbohatnutí a nakupovaly se „chytré mozky“. Mezi tím se tam emigrovalo odkukoliv a dá rozum, že lidé úspěšní ve svých zemích potřebu emigrace neměli.
Tahle různorodost se odráží i na nekulturnosti části obyvatelstva.
Dcera pracovala během prázdnin mezi posledními dvěma ročníky na škole tři měsíce jako plavčík právě v USA. Po měsících je pokaždé střídali a plavčíci dělali na jiném bazéně. Vrátila se docela vystřízlivělá z „amerického snu“. Přebytky zboží jsou kompenzovány spoustou negativních stránek života. Nekulturnost obyčejných lidí je jen jednou z mála z nich.
Nemusíme chodit ale daleko, podívejte se na naše bezdomovce a houmelesáky. Taky je to radost sama.
Úžasná byla i sousedka, která chodila ráda nakupovat v lesklých upnutých elasťácích a přiléhavém tričku. Její váha byla kolem 120 kg. Skutečnost určitě předčí jakoukoliv Vaši představu. Byl to opravdový děs a ona snad úsměškům svého okolí přikládala obdivný význam. No, obdiv si skutečně za tu nepřiměřenou odvahu zasloužila.