zjentek

Také si sekačkou v trávníku vytváříte ornamenty, abyste se od okolí nějak/něčím odlišili?

Nebo jste spíše stádní typ?

Tak určitě se podobně nebavím sám – viděl jsem kruhy v obilí atd., ale… Jak jste na tom vy?

(Ukázalo se, že není vůbec nutný sekat celou travnatou plochu a že i při šetrnější/jiné péči ji později lze i jako celek účelně využít.)

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě ne, nemám na to dostatečný prostor.

Další odpovědi
paul1

Já sekám trávu jen na dvoře, který máme zvětší části zaplněný spirálovou skalkou, jezírkem, růzmýni keři atd., takže kosím kliky – hákově proto, že musím se jim vyhýbat, vzory nevznikají skoro žádné. A jsem rád, že to vůbec zvládnu. Už mi ubývá sil. Na další části pozemku kosím trávu ručně na seno pro králíky, je jí dost, jsme soběstační.

Dochy

Ne. Vzhledem k tomu jak žena rozvrhla záhonky a jednotlivé stromky či keříky po zahradě jsem rád že to vůbec nějak projedu bez toho abych na pěstovaných rostlinách nenadělal příliš mnoho škody…

Ametyst

Ne, jsem ráda, že sekačku vytlačím do kopce.

elkon

Nejsem magor, chci mít zahradu upravenou, kýče nechám jiným.

Kepler

Já jsem jednou vysekal v trávníku obrovský penis i s koulema. Z úrovně terénu to nebylo moc vidět, ale jednou mi nad zahradou manévrovalo motorové rogallo… kecám, ale mohlo by to být zajímavé, ne?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Keplere, ale nóó tááák… to FAKT NEVÍŠ, co se sluší a patří vysekat do trávníku, aby se na holou dalo s obdivem dívat, než zase celá zaroste???