Avatar uživatele
zjentek

Také si sekačkou v trávníku vytváříte ornamenty, abyste se od okolí nějak/něčím odlišili?

Nebo jste spíše stádní typ?

Tak určitě se podobně nebavím sám – viděl jsem kruhy v obilí atd., ale… Jak jste na tom vy?

(Ukázalo se, že není vůbec nutný sekat celou travnatou plochu a že i při šetrnější/jiné péči ji později lze i jako celek účelně využít.)

Zajímavá 0 před 1035 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Určitě ne, nemám na to dostatečný prostor.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
paul1

Já sekám trávu jen na dvoře, který máme zvětší části zaplněný spirálovou skalkou, jezírkem, růzmýni keři atd., takže kosím kliky – hákově proto, že musím se jim vyhýbat, vzory nevznikají skoro žádné. A jsem rád, že to vůbec zvládnu. Už mi ubývá sil. Na další části pozemku kosím trávu ručně na seno pro králíky, je jí dost, jsme soběstační.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

Ne. Vzhledem k tomu jak žena rozvrhla záhonky a jednotlivé stromky či keříky po zahradě jsem rád že to vůbec nějak projedu bez toho abych na pěstovaných rostlinách nenadělal příliš mnoho škody…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Ne, jsem ráda, že sekačku vytlačím do kopce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Nejsem magor, chci mít zahradu upravenou, kýče nechám jiným.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Já jsem jednou vysekal v trávníku obrovský penis i s koulema. Z úrovně terénu to nebylo moc vidět, ale jednou mi nad zahradou manévrovalo motorové rogallo… kecám, ale mohlo by to být zajímavé, ne?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
zjentek

Keplere, ale nóó tááák… to FAKT NEVÍŠ, co se sluší a patří vysekat do trávníku, aby se na holou dalo s obdivem dívat, než zase celá zaroste???

před 1034 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada