autacek

Také si myslíte, že za darebáctví -náctiletých smradů může obchodní dům a částka odškodného jedna miliarda je adekvátní?

A bere Vám hlava, že ta poškozená je ještě obhajuje?

https://zpravy­.aktualne.cz/zah­ranici/american­ka-ziska-v-prepoctu-miliardu-za-zraneni-nakupnim-voz/r~de3c036­6717f11e8bb77ac1f6b220e­e8/

Odpovědi
Kryšpín

Amerika země neomezených finančních možností a pokud provedeš chybu tvrdě zaplatíš

ivzez

Ano, obchodní dům měl zajistit bezpečnost.

U této poškozené (vzhledem k tomu, čemu
se věnuje) chápu i tu obhajobu.

Dochy

Za normálních okolností bych řekl, že je to od „poškozené“ docela troufalost a docela hezká výhra. Ale podle toho co jsem četl ochranka a management obchodu dlouhodobě zanedbávali svou odpovědnost: rezignovali na udržování pořádku.

Ale přemýšlím kolik lidí u nás by se za podobnou sumu nechalo zmrzačit dobrovolně…