Rokio

Také si myslíte, že rozsudek je nespravedlivý a 21 let je hodně?

Zde je odkaz na článek: https://zpravy­.aktualne.cz/do­maci/ze-4-5-roku-na-21-let-soud-zprisnil-trest-pro-cecha-ktery-bo/r~627048fa­ead511eb9322a­c1f6b220ee8/?ut­m_source=medi­afed&utm_medi­um=rss&utm_cam­paign=mediafed
zdroj: zpravy.aktualne.cz

Podle mě je 4 a půl roku přiměřený trest, ale dvacet jedna let je příliš.

Pokud byste byli soudcem, který trest byste mu dali vy?

Odpovědi
plebs

21 je podle zákona akorát

zjentek

S přihlédnutím k jeho věku? Hodně.

Pak se není čemu divit, že podobný „drsoň“ obrací proti společnosti zbraně. A za tím vším hledej zhýčkaného, obrýleného mamánka s propiskou, případně kladívkem. Eventuálně frigidu.

elkon

Aktuálně,cz nečtu. Jejich zprávy jsou často pochybné.

Smack

Odstrašující případ.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.