Také si myslíte, že první dojem neuděláte dvakrát?

Nejlepší odpověď
manon

První dojem dělám celý život. Akorát pokaždé na jiném místě :)

Další odpovědi
Drap

Na stejného člověka určitě ne. Nedokáži se s jedním člověkem setkat dvakrát a poprve.

briketka10

jo jo, ale ňák se mi to nedaří :(
s láskou na první pohled je to jinak :)
ale na to se neptáš :D

Damiana

Z čistě mluvnického hlediska je to protimluv. Ale skutečnost bývá taková, že záleží taky hodně na tom, v jakém rozpoložení se zrovna nacházíme my i ten, kterého máme „oslnit“. Na první pohled se někdo někomu může zdát třeba namyšlený (třeba má sám jen blbou náladu v té chvíli) a později – stačí nějaké milé gesto nebo zafunguje chemie – se může situace vyvinout daleko pozitivněji. Nebo naopak, pochopitelně…:-)