kurec

Také si myslíte, že někteří lidé vypadají pěkněji ve 33 letech než ve 20 letech?

A někteří lidé to mají přesně naopak?

Nejlepší odpověď
Rokio

Já si to nemyslím.

Ve 33 letech člověk vypadá svalnatěji a je urostlejší, zatímco ve 20 letech člověk nabývá ještě mladistvého vzhledu a je štíhlejší.

Jsem toho názoru, že dvacátníci vypadají lépe (v průměru).

Další odpovědi
Drap

Nemyslím, každý věk přináší své a toto je vždy pouze subjektivní hodnocení.

Edison

Taky si to nemyslím. Vypadají prostě.. JINAK… Navíc krása je silně subjektivní záležitost, navíc měnící se i u každého jednotlivce v čase s věkěm, prostředím, poznáním, zkušenostmi…

Kepler

Ano, někteří lidé časem zrají do krásy, jako archivní víno. Ale po čtyřicítce už tak nějak přezrávají a stárnutí se počítá na kila. Pro mně jsou třicátnice TOP. Už to nejsou obyčejné blbky a nasbíraly pozoruhodné zkušenosti. Fyzicky jsou na vrcholu (i muži). Ale kde že loňské sněhy jsou…vlastně předloňské 🙂

briketka10

Ano, soudím podle sebe v mládí jsem byla neomalené
kuře a po té třicítce mi to myslelo i slušelo víc. A i těm
mužům okolo to daleko více sluší 😁

ivzez

Nejen někteří, podle mne to platí pro většinu lidí.

Dokonce i čtyřicátníci, padesátníci nebo šedesátníci
leckdy působí mnohem lépe než dvacetiletí.

Kelt

To je samozřejmě věc názoru. Někteří ano, někteří ne. A nemyslím fyzický vzhled, svaly. Těžko říct, kdy je člověk na vrcholu, kdy nejlépe vypadá. Plastika je pouze úprava obalu, ne vnitřku.

Mc Merkurion

… ne, někteří vypadaj nejlíp v padesáti …