Rokio

Také si myslíte, že je větší borec člověk, který přestal s kouřením než ten, kdo nikdy nekouřil?

Já si to myslím. Nezačít s kouřením je snadné, ale přestat kouřit vyžaduje vůli ze železa.

Nejlepší odpověď
Kepler

Myslím, že přestat s kouřením je velmi obtížné, už tam vznikla závislost. Za celý svůj život jsem poznal jen asi tři osoby, které to dokázaly.

Další odpovědi
orwell

Jo, taky si to myslím.

Dochy

Bral bych to kus od kusu. Jako se ptát, jestli je lepší blbost neudělat, nebo vědomě blbost udělat a pak ji napravovat…

zjentek

Keplere, čtyři. Taky mě.