zzzzz

Také se vždy vyděsíte, když na výrobku čtete „nová receptura“?

Naposledy mě takto zklamala Bikava, tady tato http://nakup.i­tesco.cz/cs-CZ/ProductDeta­il/ProductDeta­il/2001005141116 ☹

Nejlepší odpověď
Alesh

tak klasika, že? prostě to chtějí nějak osockovat, jinými slovy ušetřit náklady, ošidit apod. tak na to lípnou nějaký takový blaf typu: nová vylepšená receptura a Čecháčku sežer to.

Další odpovědi
suaeda

Většina nedůvěřivých Čecháčků na základě předchozích špatných zkušenosti nevěří žádné inovaci, včetně nových receptur. I já se řadím k většině.
Doplňuji:
Ještě dodávám, že země původu EU (viz článek o Bikavě) mě děsí ještě víc. Tyto výrobky pokud to jde tak se jim zdaleka vyhnu. Nic proti našim sousedním státům, ale naše supermarketové velmoci jsou schopny dovézt a distribuovat nejlevnější šmejdy za nejdražší ceny.

ivzez

Mne vyděsí spíše označení „původní receptura“.
Kdyby opravdu byla původní, nepotřebovala by zdůraznit.
Dokonce jsem u jednoho takového výrobku zjistila,
že chutná jinak …

Označení „nová receptura“ mne nechává v klidu,
tu nezkouším …

marci1

Ano a většinou „nová receptura“ znamená něco horšího. Třeba u Ricoré ( káva a kávovina ) : bylo to super, ale po nové receptuře se to pít nedá, bohužel. 🙂

postcd

to ne, spíše si řeknu že je to reklamní trik jak zvýšit prodej