jirka F

Také se vám zdá, že v práci čas lépe utíká dopoledne než odpoledne?

nebo je to jen moje domněnka?

Odpovědi
Kepler

Asi to má každý jinak, ale já osobně jsem v dopoledních hodinách míval nejlepší energii a výkon. Po obědě v kantýně jsem už s plným teřichem jen trpně čekal na konec pracovní doby. Ale když se maká, líp to utíká. To platí jak pro práci rukama, tak i hlavou.

Rokio

Když jsem byl na brigádě, tak se mi přesně tohle stávalo.

Kelt

Je to relativní. Pokud máte nějakou činnost, která vás příliš nestresuje, ale je zajímavá, tak ani čas nesledujete, práce vás baví tak ani nesledujete hodiny a uděláte hodně práce a čas utíká, protože jste ho využili. Pokud ale nemáte to čeho píchnout, a nějak musíte přečkat, a navíc vás někdo sleduje, kontroluje, tak se ten čas vleče. A nezáleží, zda je odpoledne, ráno, večer nebo noc. Pokud jste unavený, čas se vleče přímo strašně.