hapiky

Také se vám zdá, že špičkoví hokejisté stále více nosí plnovous?

Nejen naši.

Nejlepší odpověď
anonym

nejde jen o hokejisty vidím to ve svém okolí obecně, je to prostě … estetický trend, mít na hubě nějakou tu mordu – hipster style.

Další odpovědi
Kepler

Jo, všim jsem si. Asi jágrovina. A možná to i trochu tlumí, když dostanou prdu do čelisti 🙂

zjentek

No jo, no… Každý zhýčkaný hokejista dnes touží být pořádný dřevorubec, to je marný, je to přímo MARNÁ SLÁVA!

Edison

U našich jde prý o nějakou historickou sázku… U ostatních nevím.