Drap

Také se vám zdá tento den obzvláště vydařeným ?

Myslím zde na Odpovědích

Nejlepší odpověď
anonym

Na Odpovědích je dnešní den vskutku velmi vydařený. Ale byl vydařený (se skřípáním) i včera. předevčírem, předpředevčírem, před…

Další odpovědi
anonym

Nemůžu soudit,proto že jsem ještě nepřečetl otázky 24 hodin zpět,ale mám radost,že nám humor stále zůstává.

arygnoc

zmena.
troška srandy, aspoň.

ešte uvidíme, čo ukážu športovci na ihrisku.

Vydarený ho vidím i z toho hľadiska, že som konečne (po pol roku) našiel v pivnici miesto, kde sa víno vychladí akurát (biele).

cliwe

Obvzláště vydařeným se mi zdá každý den na Odpovědích 🙂

Sůwa

Dnešní den ještě nekončí, možná přijde i …

anonym

Drape, nejásala bych předčasně. Raději počkejme, co bude dál. Ještě máme do zítřka spoustu času. Jenže nejen my.

vlk samotař

Celkem to jde. /až na to,že jsem si sedl na brýle/