Také se vám zdá…

… že v naší historii je mnoho mužů se jménem Jan ? Dokážeme je společně všechny vyjmenovat ? Já si vzpomínám na : Jan Hus,Jan Žižka,Jan Evangelista Purkyně,Jan Lucemburský,Jan Roháč z Dubé, a bez google si už nevzpomenu na další.

Nejlepší odpověď
annas

Jan Hrušínský, Jan Hřebejk, Jan Železný, Jan Křtitel, Jan Neruda, Jan Svěrák, Jan Patočka, Jan Drda, Jan Palach, Jan Janský.

Bez ladu a skladu – jak mě napadlo.

Další odpovědi
jkjk

A nebude to tim, ze je to jedno z nejcastejsich jmen (nyni druhe nejcastejsi)?

dave09

Nejspíš nejste první, kdo si toho všiml, viz. http://www.you­tube.com/watch?v=LVjTX72­ST30