hapiky

Také se vám stýská po mléčných barech?

Před léty jsem jezdíval do Ostravy, když jsem měl čas tak jsem chodíval na dnešní Masarikáč do mléčného baru. Vonělo to tam úžasně a šátečky byly ještě teplé. Kakao, už ani nevím jak chutná.

Nejlepší odpověď
annas

Už někdo dávno se na mléčné bary ptal. Můžete si přečíst reakce.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mlecne-bary-jsou-vas-jeste-kde-ji

Chodívala sjem občas na koktejly, někdy kakao, jindy na obložený chlebíček. Měla jsem ráda s vaječnou pomazánka za Kčs 1,20, později pak šunkový za Kčs 2,…

Ještě si pamatuji, že s jednu dobu prodávaly topinky. Jeden kus za Kčs 1,–-

Je to dávno již tomu dávno … Ale nestýská se mně, mléko ani kakao už nepiji, chlebíčky se prodávají téměř všude.

Další odpovědi
ivzez

Jj, chodila jsem do nich ráda.

Kepler

Nikdy jsem do nich moc nechodil, ale jeden u nás máme. Ještě jsem tam nebyl.

nyjono

U nás jeden máme. Sice není na MasarYkáči, ale občas tam kupuju zákusky nebo chlebíčky.

Kelt

Pamatuji se. Dával jsem si koktejl, brambůrky. Ale ne solené, to byl takový dezert s náplní.

Arne1

Ano