jirka F

Také se vám stává, že omylem nedomyjete všechno nádobí? Jak to poté řešíte, pokud už máte vodu ve dřezu vypuštěnou?

Mně někdy ano. Že zapomenu a pořádně se nerozhlédnu po kuchyni.

Nejlepší odpověď
annas

Neumývám nádobí v jedné vodě, takže se nic neděje, pokud v první várce neumyji všechno. Záleží na tom, o jaké jde nádobí, tedy zda jsou talíře „relativně“ čisté. Hrnce myji samostatně.

Další odpovědi
Malvína

Nikdy jsem neumývala nádobí v napuštěném dřezu. Ať si to každý dělá jak chce, ale mně to vždy přišlo nechutné, omývat všechno nádobí v jedné vodě.
Nicméně se mi to málokdy stane, že bych na něco zapomněla. A když už, z 90-ti % používám myčku, tak to tam došoupnu později 🙂 Popřípadě umyji v ruce. Přeci jen, když už zapomenu, jedná se o nějaké drobnosti.

Drap

Ne, nestává.

zjentek

Níc, nechám špinavé válet se ve dřezu a u PC pak čechám na rodiče, až přijdou z práce a dostanu za to výprask.

Mc Merkurion

… ne, nestává, hlavně ne omylem … možná taky proto, že nádobí nemyju … mám ženu …

Dochy

Jako normálně… Dvě varianty:

  1. Nechám to být, třeba se umyje samo
  2. Zkrátka pustím vodu stejně jako kvůli těm předchozím kouskům.

Arne1

… dám ho do myčky