Také se vám stalo, že jste šli něco vyhodit a někdo to potřeboval?

A co to bylo? (Já šel na skládku s poměrně těžko prodejnou klecí na potkany (použitá, okousaná, zrezlá, …) a namísto vyhazovu pán, který si vykládal odpad z korby, okamžitě po kleci prahl.)

Nejlepší odpověď
da ny

Ano. Police a boky 3 skříní za stěny (palisandr), si od kontejnerů odnesl jeden ze sousedů, prý na chatu. Odstavená židle k psacímu stolu zmizela, koloběžka. Kuchyňská váha.
Porcelánové hrnky a nádobí jsem raději ani neházela do kontejneru, ale odložila vedle (vše zmizelo). Ve sběrném dvoře si vzali funkční MW troubu. Za palety, na kterých přivezli zboží/nábytek by mi soused utrhl radostí ruce :D (ani jsem je nestihla odnést k přistavenému kontejneru). Stejně se hodil jednomu pánovi rozkládací, menší kuchyňský stůl (prý do garáže).

Další odpovědi
paul1

Bylo to naopak, já jsem vezl do sběrného dvora odpad ze zahrady (silnější větve) a natrefil se mi vyhozený drátěný košík (poplastovaný), který se přesně hodil do mezery u branky na dva nosiče obědů, které tam musíme nechávat na výměnu za plné nosiče s obědy. Košík přesně zapadnul, jak se říká – jako kdyby tam byl odjakživa.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.