Avatar uživatele
anonym

Také se vám stalo, že jste šli něco vyhodit a někdo to potřeboval?

A co to bylo? (Já šel na skládku s poměrně těžko prodejnou klecí na potkany (použitá, okousaná, zrezlá, …) a namísto vyhazovu pán, který si vykládal odpad z korby, okamžitě po kleci prahl.)

Zajímavá 0 před 1106 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
da ny

Ano. Police a boky 3 skříní za stěny (palisandr), si od kontejnerů odnesl jeden ze sousedů, prý na chatu. Odstavená židle k psacímu stolu zmizela, koloběžka. Kuchyňská váha.
Porcelánové hrnky a nádobí jsem raději ani neházela do kontejneru, ale odložila vedle (vše zmizelo). Ve sběrném dvoře si vzali funkční MW troubu. Za palety, na kterých přivezli zboží/nábytek by mi soused utrhl radostí ruce :D (ani jsem je nestihla odnést k přistavenému kontejneru). Stejně se hodil jednomu pánovi rozkládací, menší kuchyňský stůl (prý do garáže).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
paul1

Bylo to naopak, já jsem vezl do sběrného dvora odpad ze zahrady (silnější větve) a natrefil se mi vyhozený drátěný košík (poplastovaný), který se přesně hodil do mezery u branky na dva nosiče obědů, které tam musíme nechávat na výměnu za plné nosiče s obědy. Košík přesně zapadnul, jak se říká – jako kdyby tam byl odjakživa.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek