MonkeyKing

Také se vám poslední dobou zdají zlé sny?

Pár lidí říkalo, že se jim také zdálo něco nepěkného, mně se ovšem zdají sny, které jsem nikdy předtím neměl. Jsou takové mlhavé, ale pamatuji si je. Myslíte, že je to změnou počasí nebo čím?

Odpovědi
anonym

Zlé sny nebo škaredé, bývají po mnoha vykouřených cigaretách nebo po těžkém jídle. Takových snů znám hafo. Dal by se podle nich natočit film nebo vytvořit hru. Ležení v hrobě, odkrývání víka rakve, pohled na mokrou hlínu na hřbitově, kosti… je to velice příjemné – jenže obráceně.

zij.kedluben

U mě to bylo jen ,když jsem před spaní myslel na něco zlého..