jirka F

Také se vám dneska dělá takové hrozné sucho v hubě nebo je to jen u mně(viz.popis)?

Od toho dne kdy jsem se několikrát složil k zemi se mě dělá hrozné sucho v hrdle a ať to zapiju vodou.Tak stejně nevíte co s tím.Zkoušel jsem i zapíjet pivem ale to pomůže jen na chvíli.

Nejlepší odpověď
Kepler

Hmm, tak to bude ten koronavirus. Na to sucho nejvíc zabírá ruská vodka s rajčatovým džusem (Bloody Mary). Tato kombinace ruského a amerického produktu je pro čínskou breberku přímo vražedná.