hapiky

Také se už u vás vyšplhala cena domácího vejce na 5 Kč?

Nebo ještě výš? V obchodech různě kolísá, ovšem domácí, ať je velké či malé, 5 Kč!

Nejlepší odpověď
Kepler

Sice v obchodech domácí vejce nebývají, leda tak podle názvu, ale u nás jsou za 2,80 v balení po deseti.

Další odpovědi
Malvína

Kupuji v zahraničí. 10 ks za cca 20Kč.

da ny

„Domácí“ (vozí z Roky**n) v zelenině za 3,50 Kč.
Soukrmé osoby 3,50, malá vajíčka po 3 Kč.

Mc Merkurion

… nevim, naše slepice po mne vyšší cenu nežádaj, stačí jim stále stejné materiální krmení, takže nemohu soudit …

aliendrone

Nevím, domácí vejce dostávám zdarma (v rámci směnečno-úsluhové kooperace mezi venkovskými senochrupy a pražskými dlažbohryzy), bohužel jich však není dost, takže jinak se kupují v Rajchu. Kolik stojí v Blille v Česku nevím, v Rajchu v Blille 0,90 – 1,20€ (taková ty obyčejná bílá NĚMECKÁ, žádné Polsko)!

Kepler

Malvíno, jo, za hranice to nemáš moc daleko, ale co cena dopravy?

Malvína

Dělám v zahraničí jen velké nákupy, které se mu opravdu vyplatí. I po odečtení dopravy jsem oproti našim poměrům velmi v plusu.

Malvína

Podotýkám taktéž, že tam a zpět najedu 10 km. Opravdu zanedbatelné a ceny potravin oproti ČR směšné.

Kepler

Tak to jo, to se vyplatí.

aliendrone

Keplere ono se to vyplatí i Pražákům. Každý ti potvrdí, že rozdíl v kvalitě stejného zboží je někdy až PROPASTNÝ! (např. prací prášky)