hanulka11

Také se u vás přehnalo krupando? Bylo to rychlé a prudké z plného slunce.

Naštěstí nic nepotlouklo a jak u vás?

http://img.na­dapenny.com/t20/111­18/nadap075048594­040231.jpg

Nejlepší odpověď
tom004

My tu na jihu sice máme Lipno,kde je vody dost,ale ten co jí nahoře rozděluje,má asi pocit,že to stačí.Takže,slu­níčko,20°C,such­o.Jenom včera odpoledne,asi 1,5 hod.,skoro pršelo.

Další odpovědi
bigbít

Táborskem se přehnala buřina i déšť, dopoledne a odpoledne slunečno a teplounko…ale trvalo to jen asi 2 hodinky a teď je pod mrakem a znovu vydatně prší…

dědapetr

Brno stále slunečno a teplo,zkrátka bezva den.

elektrikář

Kraslice Západní čechy. U nás je mírně pod mrakem a hezky.