Avatar uživatele
lota

Také rádi nosíte mikiny?:-)

Nedá mi to, abych se nezeptala na názory jiných. Osobně si myslím, že určité situace si vyžadují určité oblečení. Ač jsem spíše sportovní typ, pro státní vyznamenání bych si teda v mikině nešla: http://magazin­.aktualne.cz/la­dislav-spacek/r~c05965­b45f5411e4a10c0025900fe­a04/ Co vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Lamalam, Banán88 před 3459 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lamalam

Na Hradě často řádí viróza, oceněný režisér měl asi strach, aby ji také nechytnul a teplá mikina je vhodným oblečením.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Banán88

..ja je moc nenosim, vlastne skoro uz vubec, uz jsem od nich upustil, ale koukam, ze toho asi o kulture mikin moc nevim :D ..

Pan Spacek se jiz v clanku vyjadril dost, neni treba nic doplnovat :)
Doplňuji:
… snad jen : buranem je nejen clovek, ktery na takovy ceremonial prijde takto oblecen, ale buranem je i clovek, ktery na takove obleceni pripichne medaili .. ale omlouva oba dva jedine moznost, ze jde o oceneni ve sportovnim utkani… (splh do Zemanovy riti)

Upravil/a: Banán88

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

No, přiznám se, že jsem ráda, že jsem to neviděla. Nevím, co tím pan režisér sledoval, snad si řekl : Špatná reklama, taky reklama. Je vidět, jak si státního vyznamenání váží. Ale že mu to pan prezident ještě na tu mikinu připnul, to je tedy už hodně „nedůstojné“ takovéhoto vyznamenání. . Co si tak asi o nás pomyslí sir Winton ? ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HelloKiwi

Já pořád. Doma,venku prostě všude. Pokud není horko.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano,nosím po celý rok,včera už jsem vytáhl tu tepleší,je už docela kosa.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

to ještě pořád šaty robí člověka? mně to přijde že jsme dost povrchní národ, mě osobně je úplně jedno co má kdo na sobě a při jaký příležitosti; copak smrděl? nebo vyplazoval na zemana jazylku? ale každej si do něj kopne, jen proto že chodí v tom v čem je mu dobře a nemá s tím problém

nebylo něco podobnýho i kdysi, že vás nepustili do školy protože ste měli dlouhý háro?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek