Avatar uživatele
suaeda

Také přeposíláte přátelům přílohy do mailu, které jste dostali od někoho jiného?

E-mailová pošta se za poslední léta rozběhla na plné obrátky. Je rychlá, pohodlná a dostupná všem. Postupně nám vytlačila fax a prakticky běžnou korespondenci.
Samozřejmě, to by jsme nebyli my lidé, aby jsme tento šikovný internetový produkt také nevyužili i pro pobavení své a svých přátel.
<pokud zde byla podobná anketa již zadána, tak se předem omlouvám. Zatím jsem ji nenašel>
Doplňuji:
Odpovím také: někdy posílám.
Pokud jde o zajímavou, nebo naopak vtipnou přílohu tak ji pošlu několika dobrým přátelům. Jinak děkuji všem, kdo se ankety zúčastnili.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? manon, aramah, Elk, tom004, anonym, anonym před 4285 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

někdy

Pokud něčím osloví mne, tak vybírám ty své známé, u kterých předpokládám, že by je mohly pobavit také. Hodně cenzuruji. Zlobí mne, že od některých lidí dostanu nějaký soubor po páté a že jim to nepřipadá hloupé.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

ne

Doplňuji:
Nevím kterým lidem bych e-maily a přílohy přeposílala, ale ani kdybych je měla komu poslat, tak bych je neposílala.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

někdy

Pokud jsou zajímavé nebo se mi líbí tak ano. Některé hned mažu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

někdy

Je-li příloha hezká, k zasmání či zamyšlení, tak ano… je-li to p**ovina, tak většinou nikoli

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

někdy

Doplňuji:
Někdy dostanu svůj.přeposlaný mail. Jěště ten den nebo druhý den.
Lidi často přeposílají vše bez rozmyslu.

Upravil/a: terry

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

ne

Michale jaképak ne,mám od tebe x e-mailů
I od dalších zde uživatelů......
Já je dál neposílám :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

někdy

Přímo v této podobě sice otázka nebyla, ale řetězové maily se tu řešily.
Varianta „někdy“ je velice široká, od 1 – pár stovek.
Sám přeposílám velmi sporadicky, neboť většina je na úrovni spamů a hoaxů.
Pokud, tak jen určité a vybraným adresátům, kteří je v případě nesouhlasu mohou odmítnout..
Daleko horší je jev, že pochybné, rok staré přílohy z těchto spamů sem vkládají jistí uživatelé notoricky (i několikrát týdně), ač je všichni už dostali i vícenásobně a tady se nedá bránit, protože vkladatel si osobuje vlastní měřítka na vhodnost a korektnost.
A samostatná kapitola je přeposílání zcela privátních mailů s osobním obsahem oběžníkově, namísto někdejšího šíření klepů a pomluv, s vytrženým nebo zkresleným obsahem a hanlivým komentářem.
(Jisté uživatelky se tu dokonce tím i v diskuzích chlubí, či vyhrožují. Nejedná se o vnitřní poštu, ale o chráněné mailové adresy).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

ne

Doplňuji:
pokud se to netýká nějakých pracovních záležitostí nebo je to něco, co si druhý vyžádal

Upravil/a: fablen

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elk

ne

Doplňuji:
Muselo by to být něco moc důležitého, ale mám zkušenost, kdy mi kámoš posílal až 20 mailů s odkazama, tak jsem ho musel zablokovat. Byli to samé kraviny a věci, které si můžu najít sám a tudíž nechci obtěžovat i já.

Upravil/a: Elk

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

někdy

Doplňuji:
Když je to něco opravdu zajímavého nebo veselého, pošlu těm, o kterých si myslím, že je může zajímat právě toto nebo jim to zvedne náladu.
Okamžitě ovšem přerušuji takové ty „řetězy“ s výzvou pošli 5-ti, 10-ti či kolika přátelům a zítra se Ti stane něco úžasného, vyhraješ, splní se Ti přání… a když to neuděláš, stane se Ti opak. Riskuji, co? :)

Upravil/a: manon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Majnkraftik

někdy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Poklička

někdy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bublinnka

někdy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
J.Chan

někdy

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek