Drap

Také považujete vysokoškolské studenty za parazity ?

Já osobně v žádném případě ne, ale názor může být i jiný. Viz odkaz :
http://letecka­posta.cz/511213965
Doplňuji:
26 x staženo a jen jedna reakce. To se tolik bojíte velkého bratra ?

Nejlepší odpověď
anonym

Myslím si,že dnešní stav degraduje vysokoškolské vzdělání.Je to na delší polemiku,ale kvalita vzdělání se odvíjí od dostupnosti,ocenění kvalitních vyučujících,u­platnění absolventů na pracovním trhu a to nesouvisí s osobou pana Klause…:D

Další odpovědi
anonym

Drape, vysokoškoláky za parazity nepovažuji, Klusovu rodinu ano. Celou.
Názory našeho pana prezidenta jsou natolik chorobné, že by bylo na čase, aby si toho konečně někdo všiml. Nejlépe specialista v tomto oboru.
Navíc má pan prezident už letitou účelovou sklerozu. Čím se holedbal po vstupu na politickou scénu, na to rychle zapomněl a hledá výmluvy i pro tzv. ukradené šperky své ženy v hodnotě 3 milionů Kč, najednou má a nemá vilu u Bodamského jezera a další majetek ve Švýcarsku.
Mimochodem – ředitel ČEZu je údajně také v příbuzenském vztahu k rodině Klausových.
Pokud mám správnou informaci, tak by to měl být synovec pana prezidenta.
Potom už je srozumitelnější, proč seděla ve správní radě paní Lívie a také to, proč existují tak bohaté dotace soukromé školy syna pana prezidenta.
Myslím, že Klausovi to mají opravdu hezky zařízeno.

dudu

Některé každopádně ano.

tom004

Nebojím,ale mám za to,že odpovídat je dobrovolná věc každého jednoho z nás.

akvidzerp

Václav Klaus mně byl sympatický až do chvíle kdy sem začal vnímat jeho názory.Od pohledu je to sympaťák,ale ani s jednim jeho názorem asi nesouhlasim.Takže nepovažuji studenty za parazity…

mosoj

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/501056/Pro­blem.jpg

Drap

Určitě jsem nechtěl přimět někoho k tomu aby se vyjadřoval, jen ten nepoměr se mi zdál zvláštní