nyjono

Také občas žasnete nad nezměrnou fantazií některých tazatelů?

😁

Nejlepší odpověď
annas

Někdo se diví, jiný žasne. Kdo chce vidět, vidí, kdo nechce, vidět, zřejmě se otázkám vyhýbá.

"Jenže pro vědce je důležitější fantazie než znalosti, tvrdí A. Einstein.
https://azcita­ty.cz/albert-einstein/14876/

Zde nejde o vědce. Ale mnohé otázky bych nenazvala fantazií, protože fantazie vytváří něco, tedy jakési obrazy, které jsou odrazem reality, ale je v nich třeba nadsázka.

Nejsou to ani vědomosti, takže otázky jsou nesmyslné, vytržené z kontextu atd.

Ale každý je strůjcem svého štěstí, tudíž podle formulace otázek dostane tazatel odpověď.

Další odpovědi
Kepler

Řekl bych, že to sem patří, pokud nejde o úsměvné (nebo dokonce vyloženě blbé) otázky. Spíš mě rmoutí nezměrný nedostatek smyslu pro humor u některých uživatelů.

Drap

Ani ne tak nad fantazií, ale spíše nad intelektem některých.Bohužel s tím se ale asi nedá nic dělat.

led

Bez fantázie by človek ešte liezol po stromoch. Čo je pre niekoho fantázia, to je pre iného nezmerná sprostosť. V tom prípade, že príspevok nie je v rozpore so zákonom a dobrými mravmi môže využiť svoje právo neodpovedať, nepripomienkovať, nediskutovať. Jednoducho sa zdrží slova.

orwell

Jistě. Kdo nedovede žasnout, jakoby nežil. Myslím, že něco podobného vyslovil i strýček Albert.

anonym

spíš mám chuť pod tou jejich fantazií občas klepnout na tlačítko [blokovat uživatele] ale ono to tady bohužel jako na FB nejde. Někdo by si to kilometr zvednuté obočí mohl myslně vyložit jako úžas, ale to je rozhodně nepochopení … spíš bych to nazval „zděšení nad překvapivou omezeností“. Naštěstí to platí jen pár uživatelích, ti však rozhodně pracují na tom aby byli za všech okolností slyšet, denně alespoň desetkrát.