kefud

Také někoho otravuje opakovaná hláška na monitoru?

V poslední době při spuštění PC i při surfování objeví hláška (viz příloha). Zatím na radu syna dokud PC normálně pracuje to nemám řešit, sam neví jak postupovat. Máte s tím někdo zkušenost, jak to řešíte?

Odpovědi
led

Zjavne ste si zabudli aktivovať Windows na domovskej stránke Windows. Nielen heslo, ale aj aktivácia je potrebná.

aliendrone

No, budeš MUSET ty Widle aktivovat NEBO pořídit crack. Nevím jak to Mrkvosoft řeší dnes, třeba se dočkáš po vypršení lhůty černé obrazovky a šmitec.

Jestli je to legální kopie (tedy máš COA štítek s kódem), tak je aktivuj, není to nic těžkého. Crack NEDOPORUČUJI pokud s tím budeš připojený k síti/netu. Ostatně jde pořídit Widle (ale jen DESÍTKY!!) ZDARMA a především LEGÁLNĚ! To se ale zdejšímu tydýtadminovi z nějakého důvodu nelíbí a proto mi smazal odpověď, kde popisuji jak na to, takže ti radím googlit.