hanulka11

Také někdy uvaříte nebo upečete ?

Něco hodně dobrého, ale nezdravého?
Já dnes udělala škvarkové pagáčky . Nejsou k obědu…to jen pak na zakousnutí místo moučníku.

http://img.na­dapenny.com/t20/112­12/nadap054921421­760237.jpg
Doplňuji:
Myslím, že bych tím neurazila ani návštěvu, protože kdo dneska peče takové pečivo? Myslím ,že přijde k chuti i druhý den /pokud ovšem zbyde/

Nejlepší odpověď
arygnoc

héééééézky.

je to motivace.

dnes nezdravé řízky, včera (zdravé?) lečo.

Další odpovědi
tom004

Ano,tohle,je ňamka.Už,aby někdo,k netu,vy­myslel,časovou schránku.:-))) Dnes,to ani u nás není žádná dieta.Pečený,plněný bůček,bramborový knedlík,hlávkové zelí.Náplň,je žampionová nádivka.

anonym

U nás se „někdy“ vaří či peče zdravě! Jinak samé nezdravé vepřové,bůčku nevyjímaje!

anonym

Vypadají nádherně.Co je nezdravé je móc dobré!Vžycky sáhnu raději po pečený kachničce s knedlíkem a zelím,než po šmakounu.

salsa verde

právě jsem chtěla odpovědět ale barbakan to napsal za mně-u nás e někdy uvaří a upeče i něco zdravého 🙂

Deli

Zrovna se nám peče v troubě domácí pizza, jinak – bohužel – nezdravé ale dobré věci se u nás vaří, pečou i smaží minimálně jednou týdně.

johana 56

Smažená bedla už je pryč,čekám,až vychladnou bryndzové keksíky.