Minas

Také někdy pozorujete monitor z jiných stran?

Také někdy pozorujete, že když nahnete hlavu pod ne moc dobrý monitor, tak barva, která se zdá skoro stejná, je úplně jiná?

Odpovědi
cochee

Samozřejmě, vylepšený pozorovací úhel je praktický důsledek odlišnosti lepších = modernějších zobrazovacích technologií od starších. Panel vyráběný technologií IPS bude mít určitě z podhledu lepší barvy než starší technologie TN Film, nebo dokonce pasivní supertwisted nematic.