tom004

Také nechápete jako já, jak jsme mohli přežít?

https://docs.go­ogle.com/viewer?a=v&pid=­gmail&attid=0­.1&thid=134bd54bc86297cb­&mt=applicati­on/vnd.ms-powerpoint&ur­l=https://mail­.google.com/ma­il/?ui%3D2%26ik%3­Df5c608a986%26vi­ew%3Datt%26th%3D134­bd54bc86297cb%26at­tid%3D0.1%26dis­p%3Dsafe%26zw&sig=­AHIEtbS9ib5kSKBKN­1D9R8aqPn8B1pP5tg
Doplňuji:
hanulko 11,nemohu přijít na nějakou chybu.Ale zkusím to.

Nejlepší odpověď
SINGO

Taky tam žádný dokument nevidím ale podle otázky bych to tipoval na tohle:

Gratuluji! Nám všem , kterým je mezi 20 až 30 lety… Podle dnešních pravidel a zákazů bychom my, děti narozené od roku 1980–90, neměli vůbec šanci přežít… Naše postýlky byly malované barvou, která obsahovala olovo. Neměli jsme žádné pro děti bezpečné flaštičky na medicínu. Žádné pojistky na dveře a okna, a když jsme jeli na kole/koloběžce, neměli jsme helmy. Pili jsme obyčejnou vodu z hadice a ......ne z lahví. Jedli jsme chleba a máslo, pili limonády s cukrem a nebyli jsme obézní, protože jsme pořád lítali někde venku. Z jedné flašky nás obvykle pilo několik, ale všichni jsme to ve zdraví přežili… Několik hodin jsme se mořili a stavěli káry ze starých nepotřebných věcí, jezdili jsme z kopce, jen abychom pak přišli na to, že jsme zapomněli na brzdu. Teprve po několika přistáních v pangejtu jsme ji namontovali. Brzy ráno jsme si šli ven hrát a přišli jsme domů, teprve až se venku rozsvítily lampy. Rodiče si užili pěkné nervy, ale mobily neexistovaly, takže nebylo kam volat… Neměli jsme žádné Playstation, Nintendo eller X-box – vlastně ani televizní hry, žádných 99 televizních kanálů, žádný surround-sound, počítače, chatrooms a internet. Měli jsme kamarády, byli jsme venku a vyhledali jsme si je!! Spadli jsme ze stromu, řízli se, zlomili si ruku či nohu, vyrazili si zuby, ale nikdo kvůli těm úrazům nebyl žalován. Byly to úrazy a nikdo nenesl vinu – jen my! Prali jsme se, měli jsme modřiny, ale naučili jsme se to překousnout. Našli jsme si hry s tenisákama, klackama a jedli jsme i trávu (hlavně šťovík). I když nás druzí varovali, nikdy jsme si nevypíchli oko. My jsme měli volnost i odpovědnost – naučili jsme se chovat a poradit si… Blahopřeji!!!

Další odpovědi
hanulka11

nic tam bohužel nevidím?????myslíš jako bez google????

hanny 2

No zkrátka,byli jsme odkázáni na jiný zdroj informací a o tomto jsme neměli ani tušení,takže nás to nemohlo trápit!

Drap

Já až doposud jsem přežíval celkem bez problémů

štamgast

Nemůžu se přihlásit, copak to je?

Sůwa

Já asi nechápu o čem dotaz je a na Google se kvůli tomu přihlašovat nebudu. Jinak jsem toho přežila dost, protože bych tu teď nepsala. Prosím o doplnění, jinak nevím jak to přežiju (zvědavost). Sůwa

tom004

Moc mne mrzí,že to někomu jde a někomu ne.Bez obrázků to celkem věrně popsal SINGO.Takže díky Ti za popsání bez obrázků.
A Sůwa nemusí „umřít“ zvědavostí. :)

Sůwa

Jestli máš na mysli co popsal SINGO, tak musím prodloužit věkové rozpětí i na 60 – 70 let. Je toho ještě mnohem víc a já jsem jeho odpověď ohodnotila jako první ( to jako že se pod to podepisuji ). Naše vnoučata by nám to mohla závidět. Díky. Sůwa

SINGO

Mohl bys mě to poslat na meil s obrázky? Singo.913@seznam.cz..
zajímalo by mě jak to vypadá, děkuji.