Take me napadla otazka tykajicich se dvojcat. Da se uz v tehotenstvi zjistit , jestli budou jednovajecna , nebo dvoj.. ?

Nejlepší odpověď
Deli

Dá, kamarádka věděla, že budou dvojvaječná už někdy během první poloviny těhotenství.

Další odpovědi
pokazdejinak

samozřejmě, dvojvaječná jsou jakoby dvě těhotenství v jednom břiše – dva plodové vaky, dvě placenty, dvě děti :) u jednovaječných dojde k dělení až uvnitř plodového vaku, takže je i jen jedna placenta…

žolik

nedá to se ukáže až po porodu.