Také máte takovou „kliku“?

Je období velkých veder a nemohl jsem si nevšimnout,že někteří spoluobčané slušně „zavánějí“.Je to obecný jev,nebo jenom já mám takové obrovské štěstí? Včera v autobusu – to byla síla.Po nástupu jsem nevěděl,kde se nacházím.Byl to autobus,nebo zanedbaný vepřín?Zvlášť jeden pán – proti němu bylo prase navoněnej frajer.

Nejlepší odpověď
kropitko

bubco také mám podobný problém,dokonce mi to vadí tak,že se mi chce kolikrát i zvracet,řeším to tak,že buď všude jezdíme autem a nebo,což je poslední dobou častější chodíme všude pěšky. Sice to zabere víc času,ale aspoň jsme na čerstvém vzduchu. Nejhorší na té hromadné je,že když je skutečně přepľněno,tak se na vás ještě ti smradlaví spoluobčané lepí…

Další odpovědi
annas

Bubco, máte pravdu. Je hrůza cestovat v tramvaji nebo autobuse a dusit se, případně se dávit pachem člověka stojícího či sedícího kousek od nás.

Já sice autobusem už tak často nejezdím, ale stačí mně, když stojím v marketu ve frontě.

Nevím, zda zavánějí víc muži nebo ženy. Ale asi si člověk nevybere. Co partneři, nemají výhrady ke svým „voňavým“ manželům či manželkám?

Můj šéf vždycky říkával, že správný komunista musí být cítit na dálku. Že by tedy všichni „voňaví“ byli členy strany? Určitě ne, ale jsou to bezohlední burani, kteří obtěžují ostatní.

1popelka1

Nedá mi to nereagovat. Zvlášť na jednu větu Annas: „Co partneři, nemají výhrady ke svým „voňavým“ manželům či manželkám?“
Mám totiž kamarádku, její otec, padesátník, inteligentní, chytrý, hodný, vtipný… ale koupe se jednou týdně. Jeho žena a kámoška vyloženě trpí jeho odérem. Výhrady mají, naznačují, jasně sdělí, že už by se opravdu mohl vykoupat…. A výsledek? Naštve se, několik týdnů s nimi nemluví. Občas se vyjádří, že nesmrdí, že nic necítí, že není zdravé se často mýt, nebo že šetří vodu, ale taky přijde s hláškou na kterou jsou alergické asi nejvíce – správný chlap má smrdět…. Znám ho docela dobře, ale ty jeho kladné vlastnosti tohle úplně přebije. Navíc šéfuje, takže by se měl nějak reprezentovat, ale s ním to ani nehne…. Po x letech jediná změna, že přes léto se koupe 2× týdně 🙂 Takže jak to je asi s jejich vztahem-jsou z nich spolubydlící, ne manželé. Protože ona má výhrady a ho to štve, tak se stále více odcizují….

Hromadnou dopravou jezdím pravidelně několik let a musím říct, že je to problém hlavně starší generace, a především mužů-dělníků. Ti navíc smrdí chlastem a cigaretami. A není to jen po práci, ale už i ráno, když jedou na šichtu… Občas si mohou podat ruce s bezdomovci….

Doplňuji:
A pak takové lidi přesvědčujte, že koupání se alespoň obden není přehnaná hygiena… A nebo je?

pekynka

A což teprve já ubohá sestřička, když mám ošetřit či nějak se přiblížit k takto navoněnému pacientovi. Mám žaludek v krku a je to výborná dieta, celý den si na jídlo nevzpomenu, protože odér se nasákne do všech prostor pracoviště. A ty výjezdy do domácností, to se nadechnu před příchodem do bytu a vydechnu modrající při odchodu, někdy se to fakt nedá.

ReHu

Zjistila jsem, že ani nevím, jaké mám štěstí, že MHD téměř nejezdím. Sem tam v zimě. A můj mužský se sprchuje denně.

anonym

Jsem tak daleko ze jim to umim rict.Vadi mi to take.

FOG

Vim,o cem mluvite.Je to proste v lidech a jejich vychove.Drive se clovek jen zbezne umyl a v sobotu horka vana,ale to nestaci.
Mne je osobne blbe se z prace zastavit v obchode,pokud jsem neco zapomnel koupit,je mi to proste proti srsti.
Nebo kdyz jsem pracoval pro zname a pozvali me na veceri.Ja jim rekl,ze OK,ale az se vysprchuju a prevlecu,tak se tam vratim.
PS:Vim,o cem nekteri zde pisi,muj otec treba rikaval – ze nekomu smrdi nohy? Se nediv,vzdyt preci rostou z pr…e.

lorja

Co má ale dělat můj známý,který se v práci prostě okoupat nemůže.Pracuje u linky a od ní odchází ve 14 hodin a 14,10 mu jede autobus domů.Stihne se akorát fofrem převléct z montérek do civilu a pádí na spoj.Během směny na šatnu nesmí.I přes mnohé urgence u vedení firmy neměl šanci nic změnit.

1popelka1

Mě to taky zajímá:-). Ať můžu poradit kámošce.. vyzkoušely už snad všechno, medem i bičem:-)

dagry

Jo Illines, to by mě taky zajímalo. Já teda tu odvahu nemám, ale kolikrát mě teda taky pěkně „obrací“.
A kolikrát si vzpomenu jak v televizi v nějakém pořadu říkala černoška, že Češi jsou ve světě vedeni jako smraďoši. Tak to jsem tehdá čuměla… a vidím, že to tak opravdu je.

anonym

PRO ILLINES:Jak smraďoši reagují?