Avatar uživatele
sesednizkola

Také máte tak šílené kocoviny?

Kdyz si dam treba jen pet, sest piv, druhy den je mi neuveritele blbe. Je jedno co piju. Kdyz vypiju lahev rumu, druhy den opet nesnesitelna kocovina. Driv jsem se rano napil caje s citronem a byl jsem ok, ted jsem i po malem mnozstvi alkoholu druhy den zcela nepouzitelny a nejhorsi je, ze mi vubec nic na kocovinu nepomaha. Proste je mi silene blbe az do vecera. Take nechapu, jak si nekdo muze druhy den po paraku zapalit cigaro. Jak kocviny snasite vy, pokud uz se teda samozrejme vyjmecne napijete?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3039 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Ne, nepiju.
Zamlada jsem podrakové období snášela dobře, čím jsem starší, tím hůře to snáším, a proto se alkoholu raději vyhýbám už delší čas.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
redy

Nepiju, dvoudecka červenýho jednou za uherak.
Kup si vyprošťovák, prej to pomáhá.
Vypít flašku rumu, tak jsem mrtvá, ani neznám nikoho, kdo by to dal.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Awe

Ani ne, zatím ok.Včera sem měl 13 kousků a ráno krom toho že jsem byl ještě mimo mi bylo absolutně dobře

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BANAN93

Já kocoviny moc nemám – to už fakt musí bejt kalba… :D ale předejít tomu asi jde – prodávají se prášky jako antietanol – který si dáš než jdeš chlastat :D

Je to také o tréningu – pokud jste dlouho nic nepil tak vám 5–6 piv kocovinu udělá :D
Taky záleží jak rychle je vypijete – jak rychle je vaše tělo schopno odbourávat alkohol :D
Základem je se dobře najíst a i během kalby si k (u mě) k vodce nebo whisky zobnout nějakého obloženého talíře a uzeného masa z domácí udírny. (pivo moc nepiju) Moc mi nechutná a má na mě efekt stálého močení po každém pivě :D radši tu whisku

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

je to věkem. dřív mi to nevadilo. nakonec to bylo i tím, že jsem se vybl.l a bylo mi dobře. dneska raději alkohol jen s mírou, jelikož chci mít ráno čistou hlavu bez kocoviny a daří se. po lahvovém pivu (je asi nějaké slabší) neblbnu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nemívám. Díky minimálnímu požívání alkoholu jsem neměl kocovinu ,ani malou ani velkou ,už asi třicet let.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek