Také máte svého bodyguarda ?

Já ,doufám,že ne!

Nejlepší odpověď
tom004

Já,ano.Svoji,man­želku.Není to sice nejlevnější,ale,za těch několik desítek let,jsem si už zvyknul. 🙂

Další odpovědi
dědapetr

Někdy se hodí a někdy je to otravné.Na to je potřeba si zvyknout a nevnímat.

led

Ano, dokonca dámu.
Je síce postavou malá, ale vôbec jej to neprekáža.
A je to černoška, nie som vôbec rasistka.
PS.
jaj, zabudla som
a robí haf haf

Evasky

Nemám,ale někdy by se hodil.

hanny 2

Jasně že mám!Tak jako -led-.Můj bodyguard je můj jorkšírský teriér,který mě dokonale ochrání hlavně před všemi chlapy,na který je obzvlášť alergickej.A znáte tyto vzteklouny,že?

salsa verde

ano měla jsem taky.