Gestas

Také máte šedé obleky spojené s komunistickými funkcionáři?

Nejlepší odpověď
annas

Ne. Já si spíš vzpomínám na své učitele, kteří nosili především kalhoty a saka. Pokud nebylo v TV barevné vysílání, všechno bylo šedé. Navíc tzv. „zprávařii“ nebyli celí vidět na rozdíl od současnosti.

Ale možná je fakt, že se šedé obleky nosily, ale že se uplatňoval i styl tmavých proužkovaných obleků..

Opakuji se, dívám se ráno na Studio 6 v TV, v němž se moderátoři pohybují v modrých oblecích. O uniformu určitě nejde, takže zřejmě modrá je dobrá a vyhovuje jim.

Další odpovědi
ivzez

Nemám.

Drap

Nemám. Osobně mám rád šedé obleky.

Arne1

Ne. Nikdy by mne to nenapadlo