Rokio

Také máte problémy se zdravením?

Někdy se mi stane, že někoho pozdravím příliš potichu a jindy zase moc nahlas. V některých chvílích je můj pozdrav přehlušen. Dále se jednomu členovi mojí domácnosti nelíbí, že první zdravím jak ty, co přichází, tak ty, co odchází.

Myslím to ale dobře.

Přitom asi v 80 až 90 % případů pozdravím jako první.

Odpovědi
Filip84

No, to máš z toho autismu, to Ti, za těch 20+ roků, co tu strašíš, ještě nikdo nevysvětlil? Tak to neřeš, jeden kulhá, druhý je takydebil, Ty jsi autista: každý má něco. Jestli s tím má někdo problém, je to jeho věc, nikoli Tvoje starost.