gecco

Také máte někdy pocit, že ´své´ hospodské musíte spíše něco odnaučit než naučit?

A to nemyslím ´nadúčtování´, to už skoro neuměj…
😉

Nejlepší odpověď
Klaproth

Ano. Svého hospodského už mnoho let odnaučuji používat zbytečné věty typu: „Dáš si něco k pití? Dáš si ještě jedno?“ apod. To strašně zdržuje provoz. Proč se ptá, když zná odpověď?

Další odpovědi
Emefej

Nemám. Můj hospodský mi rozumí. Za posleních 10 let jsme náš vzájemný vztah vycizelovali téměř k dokonalosti, ale byla to makačka.

Kepler

Neměli by během práce chlastat. Jeden mi vyklopil za krk celý tác půllitrů. Další se na*ral, že už malá štamprlata dávat nebude, všechny sebral z poličky a rozflákal o zem. „Od teďka jenom velké panáky!“. A bylo vymeteno. 🙂

dubraro

Po zavedení EET už mi zbyla jenom jedna navštěvovatelná hospůdka a tam se s hospodskou vždycky domluvím. Nemám potřebu ji něco učit nebo odnaučovat.