arygnoc

Také máte někdy DEN?

nic se vám nedáří, čeho se chytíte, buď kope nebo se rozbije, mluvit radši ne, nebo co slovo, to perla a podobně?

  • iv-: já vím, vy jste ho měla včera.

Nejlepší odpověď
anonym

Samozřejmě, to se občas stává každému z nás.
A nepochybně jsme nebyli sami, když už dávno naši předkové na to zavedli úsloví „Den blbec“, „Vstát z postele levou nohou“ a nespočet dalších, a´la již staří římané…

Další odpovědi
panenka

jj mám a kolikrát ve škole jak mě to nemyslelo byla se mnou taková prča ,že se mě smály další dva dny.

dědapetr

Jo bývá,já tomu říkám den blbec.Občas se to přihodí a stojí to někdy za to.

tom004

No jéje,oznámím,že odcházím do trucovny,malá dílna,kde mám rozebraných pár přístrojů,tam dělám,že dělám.Většinou to končí tím,že se mi povede něco opravit,a vím,že den blbec skončil.

hanulka11

To má jistě každý, to je pak lepší někam zalézt a prožít ho v ústraní…pokud to jde.
Bohužel ne pokaždý to jde.
Doplňuji:
já tomu říkám DEN „D“

anonym

Vcera .. dnes … zitra … ja vyvadim kazdy den snad neco. Jen tady se to provalilo az vcera !!
P.S. Bezne posilam moje faktury na provizi konkurencnim firmam ! To znamena , ze oni by spolu mohly klidne spolupracovat , aniz by nekomu provizi platili !! 🙂
Ja to pak resim tak , ze jedu i nekolik stovek kilometru , zacnu tam rozhazovat rukama , klepat si na celo jakej jsem debil … 3 krat tam prasknu sebou o zem ( jako ze kolabuji ) , no … a ve vysledku si myslim , ze me tu provizi stejne posilaji jen ze soucitu. 🙂 -iv-

ten který je

I já mám někdy svůj den,ale fernet nepiju.;-)

Drap

Taky a asi i dost často