Avatar uživatele
arygnoc

Také máte někdy DEN?

nic se vám nedáří, čeho se chytíte, buď kope nebo se rozbije, mluvit radši ne, nebo co slovo, to perla a podobně?

  • iv-: já vím, vy jste ho měla včera.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? anonym, panenka, hanulka11, tom004, dědapetr, anonym, anonym před 4649 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Samozřejmě, to se občas stává každému z nás.
A nepochybně jsme nebyli sami, když už dávno naši předkové na to zavedli úsloví „Den blbec“, „Vstát z postele levou nohou“ a nespočet dalších, a´la již staří římané…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

jj mám a kolikrát ve škole jak mě to nemyslelo byla se mnou taková prča ,že se mě smály další dva dny.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Jo bývá,já tomu říkám den blbec.Občas se to přihodí a stojí to někdy za to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

No jéje,oznámím,že odcházím do trucovny,malá dílna,kde mám rozebraných pár přístrojů,tam dělám,že dělám.Většinou to končí tím,že se mi povede něco opravit,a vím,že den blbec skončil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

To má jistě každý, to je pak lepší někam zalézt a prožít ho v ústraní…pokud to jde.
Bohužel ne pokaždý to jde.
Doplňuji:
já tomu říkám DEN „D“

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Vcera .. dnes … zitra … ja vyvadim kazdy den snad neco. Jen tady se to provalilo az vcera !!
P.S. Bezne posilam moje faktury na provizi konkurencnim firmam ! To znamena , ze oni by spolu mohly klidne spolupracovat , aniz by nekomu provizi platili !! 🙂
Ja to pak resim tak , ze jedu i nekolik stovek kilometru , zacnu tam rozhazovat rukama , klepat si na celo jakej jsem debil … 3 krat tam prasknu sebou o zem ( jako ze kolabuji ) , no … a ve vysledku si myslim , ze me tu provizi stejne posilaji jen ze soucitu. 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

I já mám někdy svůj den,ale fernet nepiju.;-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Taky a asi i dost často

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek