Také máte něco pověšeného v autě na vnitřním zpětném zrcátku a proč?

i když je to podle mého v rozporu z vyhláškou (ti ostatní to asi neví), tak je to dost často vidět u ostatních vozidel.

Nejlepší odpověď
gecco

Ne, nemám – kromě rozporu se zákonem (vyhláška už pěkných pár let neplatí) mi vadí, když se tam někde něco klinká…
😉

Další odpovědi
honza19hk

ne, k čemu.

anonym

Ne, nemám, protože jak píšeš, je to v rozporu s vyhláškou.
´´´´´´´´´´´´´­´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´­´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´­´´´´´´
.. a taky jsem viděl u některých CD, pár boxerek v menším vydání, různé panenky, růženec, vůně do auta a jak vidím u Jugara, i nějaké čelenky květinových dětí.

ReHu

Mám.
Lépe se mi hledá auto na parkovišti u obchoďáku.

Luxx

nějaké ozdůbky mám na šaltrpáce.. na zpětném zrcátku nic

anonym

Ano mám tam pověšenou čelenku květinových dětí.

cukrar

Nic tam nemám! A proč? Proč bych tam měl něco mít?