paul1

Také máte dojem, že to v TV nějak posmutnělo, či zvážnělo?

Nějak se to překlopilo a je tam více násilí. Kde jsou ty časy Štercla, Mládka, Plačkové, Suchého, Šlitra, Menšíka, Sobotu, Šimka, Grossmana, Horníčka, Císlera, Nekudy, Bohdalové, Bubílkové, Hermanové, Wericha, Vladimíra Dvořáka, Jozefa Dvořáka, Holcmana, Lábuse, Kaisra, Korna, Donutila, Hrona, Pavláska, Cardy, Suchánka, Genzera, Pawlovské, sourozenců Gondíkových atd. Určitě jsem v tomto výčtu na někoho zapoměl, omlouvám se. Někdy dávají reprízy, ale teď v podstatě zůstali jen Šíp a Kraus, to jsou takové trvalky, díky za ně. Nějak se mi stýská po časech pořadů Televarieté, Čudrcountryšou, Neváhej a toč , Semaforu, Možná přijde i kouzelník, Jsou hvězdy, které nehasnou, Sešlost, Abeceda, Hovory H, Kufru a dalčích

Nejlepší odpověď
marci1

No jo, dělat srandu není žádná sranda! Na ČT3 dávají některé staré zábavné programy (některé i z tebou vyjmenovaných). Ale jen od 9:00 do 17:25 hodin.
Večer si musíme dělat srandu sami. 🙂

Další odpovědi
ten který je

Na TV se už nedá koukat.Stupidní seriály doplněné pořady o žrádle,to je hlavní náplní tvůrců obsahu tohoto média.O zprávách už ani nemluvím. Televize je ztráta drahocenného času.

Kepler

Ještě jsi zapomněl na Ein Kessel Puntek. Za komančů bylo zábavných pořadů opravdu víc, odmyslím-li si jejich úroveň (alespoň některých). Potřebovali odvést pozornost lidu od té mizérie, která vládla kolem. Potom je taky možnost, že už není tolik jejich tvůrců a že jim sranda nějak nejde přes pysky. Český národ je specifický v tom, že čím hůř je, tím víc kvetou vtipy, satira a sranda vůbec.

mosoj

Nezvážnělo, zesprostlo!

Hufnágl

Já se rád dívám na jmenované na youtube, nebo si je poslechnu v rádiu.

zjentek

Dobře vám tak, TV je nutno se ZBAVIT! Krom mě jen dva lidé vědí, kde bychom dnes byli, kdyby se ve 21. století TV KAŽDÝ zřekl. Jeden z nich je Bůh.

mosoj

Keplere a nyní stačí mluvit sprostě a všichni si myslí na jakou to zábavu se nedívají. Mizérii vidím v tobě a tobě podobných.

Kepler

Že zrovna ty píšeš o sprostotě. Takového (s)prosťáčka jsem tady ještě nezažil. Sprostota není o slovech.