Avatar uživatele
nyjono

Také jste zaregistrovali zvyšující se počet řidiček – žen?

Před několika lety jich jezdilo výrazně méně.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? paul1, Kepler před 1704 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Nijak zvlášť to nesleduju, ale je to pravděpodobné. Mnoho rodin si už opatřilo druhé auto, takže více jezdí i ženy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
paul1

Když mne poprvé pustili k sestře do Švýcar v roku 1985, tak mne doslova šokovalo množství žen, které řídili auto. Jen sem tam se objevil nějaký muž. U nás to v té době bylo skoro přesně naopak

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Počet řidiček se zvyšuje každoročně už posledních 30 let

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Ne. To co pozorněji sleduji jsou degešsky jezdící řidiči/ky (především ti s mobilem u ucha, či ty, které zpětné zrcátko za jízdy mají jako kosmetické), i když zahanbeně přiznávám, že pokud vidím nějakou babiznu (pěkný kus), tak mne to DOOPRAVDY rozptyluje. Čímž chci řící, že chápu boj proti reklamám s (polo)svlečenými babuchen na billboardech u silnic. ;) :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Tohle je jedna ze závěrečných fází soužití muže a ženy- nakonec člověka vystrnadí i z vlastního vozu!

Aliene, u nás na planetě to chodí následovně: v rámci prevence nehodovosti jsme tady na Zemi za jízdy ZANEPRÁZDNĚNI sledováním vozidel a hlavně jejich pohybu, takže NEČUMÍME JAKO MIMOZEMŠŤAN skrze kokpity po jejich osádce a neohrožujeme tak jak život svůj, tak i životy jiných!

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

To nevím, ale zaregistroval jsem zvyšující se počet agresivních, bezohledných řidičů a potenciálních sebevrahů či vrahů!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

možná je za tím tendence lidí stěhovat se do kvalitnějšího životního prostředí dál mimo město, a to z důvodu vysokých cen bydlení v nejbližším okolí i tak daleko že jediný způsob jak se pohybovat s rozumnou časovou náročností po obchodech a kulturních akcích je už pouze a jen vlastní auto, v rodině tedy typicky auta dvě což nutně obnáší i zapojit do silničního provozu manželku přes veškeré obavy a zkušenosti z toho jak málo se na silnicích dodržují i ty nejzákladnější předpisy.

Dokud se lidé spokojili s bydlením v králíkárně uprostřed velkoměsta stačilo když taxikáře dělala hlava rodiny a ostatní jezdili mhd nebo na kole 🙂. Lidi už ale chtějí víc než tu králíkárnu i za cenu toho že budou všichni dojíždět za prací, obchody i kulturou.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aliendrone

zjentek>>> Co nadělám, jsem prostě alien, no. Když vidím pěkné maso (mňam), tak si zkrátka nemohu pomoci. ;) :D :D

před 1704 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek