Avatar uživatele
láďa1

Také jste vyndali baterku s auta-pokud parkujete venku?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 4466 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aramah

Ne

Kdybych ji vyndala musel by přijet technik aby mi udělal diaknostiku.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
fablen

Ne

ne, jezdím denně a vzhledem k nižší výkonnosti stávající baterie vozím neustále v kufru nabitou (a zabalenou v dece) baterii náhradní, kterou v případě nenastartování vyměním za nabitou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Ne

Ne, každý den jezdím.Zatím bez problémů

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Ano

ano ,včera mi ji manžel vyndal, nikam nyní nepojedu a navíc mám za autem haldu sněhu…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hykam

Ne

Pokud je baterie nabitá a nejezdí se pouze krátké vzdálenosti, kde se baterie nedokáže dobít na plnou kapacitu, není potřeba.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

Ne

zítra se k tomu chystám

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Ne

Ale baterie je slabá a budu ji reklamovat.
Tak jsem ji pro jistotu šoupla na nabíečku.
V autě na prodlužku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Ano

U P106 jsem vytáhl a konečně snad dost dobil.V teple doma ji nic nebude chybět.U starého Žigulíka jsem baterku nevytáhl.Je to jednak auto stavěné do zimy,taky tam mám baterku myslím 70Ah a nefunguje mi správně regulátor,tím jsem ji pořád přebíjel když jsem vypnul světla.Měla by něco vydržet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Heřman

Ne

A proč bych jí vyndaval jestli by mělo mrznout tak ano (vyndal bych jí)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lenka.seda

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Ne

Ale ještě nepřišly mrazy okolo – 25°C. Navíc, na autobaterie se dělají tepelně izolační obaly,které tak nedovolí baterii výrazně snížit chladem kapacitu a ti co umí, tak v nejhorším případě ráno opatrně autobaterii zahřejí. Třeba teplou až potom hodně teplou vodou, ale musí se dát pozor na kontakty a další místa, kde voda může udělat problém.
Za dřívějších dob, se u naftových aut a strojů pod autobaterie dávaly ohřívací kahany, stejně tak se vyhřívala olejová vana motoru.
Tam kde byly kravíny, nejeden řidič byl domluven se zemědělci, že bu´d mohl své auto dát do kravína a nebo ho ráno přijeli nastartovat.
Mimochodem – doufám, že startovací kabely máš v kufru auta

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek