pusinka50

Také jste viděli video záznam ze schůze lidí domlouvajících organizaci celonárodní generální stávky na 15.března?

Dostala jsem meil se záběry mluvčích organizujících lidi, tisk letáků, podporujících vznik kontaktních krizových center ve všech větších městech s výzvou, aby každý, kdo jen trochu může, se přihlásil a napsal, s čím by mohl pomoci. Přemýšlím, jestli se stávka bude konat jestli se půjdu podívat, abych byla „do počtu“, čím více lidí, tím lépe, už je snad na čase něco konečně podniknout.

Nejlepší odpověď
Sůwa

Já bych tuto otázku nezatracovala. Té minulé si jistě někteří nevšimli a třeba se konečně dozvím, jaký má „celonárodní akce“ cíl. Aby se něco mohlo změnit k lepšímu, musí být známo to řešení, jinak je to mlácení prázdné slámy, které navíc stojí další spoustu financí. Neznám nikoho, kdo by se chtěl účastnit, ale na realizovatelné návrhy k pozitivnímu řešení současné krize jsme určitě zvědavi všichni.

Další odpovědi
anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pujdete-taky-15-3-2012-do-ulic