Avatar uživatele
anonym

Také jste si všimli neustále klesající kvality nových výrobků?

Tak např. zrcadlo.
Když jsem se do něj podíval před cca 30. lety, ukázalo mi mladého a krásného jinocha. Dneska? Škoda mluvit. Kvalita odrazu upadá stále více a více, na povrchu se objevují jakési vrásky a ke všemu ještě umí samovolně měnit barvu vlasů. Dokonce mám dojem, že se všichni výrobci zrcadel domluvili a schválně mi ukazují někoho jiného. Neměla by EU tento kartel rozprášit a vrátit nám stará a dobře ukazující zrcadla?
Doplňuji:
Tome, svatá pravda. Vyndal jsem po zimě kraťasy ze skříně, ty se taky šíleně srazily. Holt, asi aušus látka.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 10Pro koho je otázka zajímavá? mojitek, iceT, tom004, fablen, Drap, gepik, Lucijej, Damiana, veruska, david22 před 4368 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Kdyby jenom zrcadla.Klidně můžeš pokračovat oblečením,třeba kalhoty,stejné číslo jako před lety,dneska asi v rámci úspor materiálu ušijí tak,že ten knoflík prostě nezapneme,a to vážíme pořád „stejně“,nebo ne? A mohl bych,i z vlastní zkušenosti,po­kračovat. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

zrkadlo je v poriadku, ale tie oči, no neviem neviem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Kvalita všech výrobkz rapidně klesá, obzvláště řemaslné zpracování. Co se ale zrcadel týče, tak takový problém nemám. Mam zrcadlo již spoustu let a je kouzelné. Vždy řeknu "Řekni mi zrcadlo kdo je na světě nejkrásnější " potom se podívá, a vždy ukáže mně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

Rozhodně bych to lživé zrcadlo reklamoval.. 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kohut57

Se zrcadlem a kraťáskama je to jako vtip dobrý, ale jinak je to krutá pravda. Vše se vyrábí tak , aby to vydrželo jen dobu záruky a člověk musel koupit zase nové. A jídlo se vyrábí takové, abychom ani dlouho nežili. „Konzum, konzum, konzum ,“ řekl Lenin.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Já se taky přiznám. Dneska jsem potřebovala být „za dámu“ a pod krásnou halenku jsem musela vzít tričko, protože se nějak srazila. Ještě že mám aspoň sukni v pase na gumu…:-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek