BEAES

Také jste si toho všimli?

Včera u reklam v TV běžel čas do nuly-pak zase začal pořad, dnes už to tam není? Myslela jsem, že je to novinka Novy a bude to tam bývat, myslíte, že by to byl dobrý nápad?
Doplňuji:
Mžná byla chyba na mém přijímači, když to nikdo neviděl.

Nejlepší odpověď
Mili @

já na televizi nekoukám…
:-/
Doplňuji:
Míro, to se musíš teda učůrat, když u každé reklamy chodíš na onu místnost…
😁

Další odpovědi
Miroslavst

Nevím, během reklamy se nedívám. Chodím čůrat.

ten který je

Toho jsem se nevšiml,já se díval na večerníčk s vílou Amálkou.:-)

flodur

V době reklamy bohužel nemám čas se dívat.

Zdroj: http://www.ko­mik.cz/dir_obraz­ky/ruska_plna_led­nice.jpg

Děda Louda

Tento postřeh jsem, bohužel, nezaznamenal. U NOVY nebo jiných komerčních TV může jít o kontrolu ze strany zadavatele reklamy.
Ovšem ČT, jíž povinně platíme koncesionářské poplatky by mi to přišlo absurdní, protože by divákům umožňovala sledovat, že si vlastně sami platí nevyžádanou, a tudíž nežádoucí a rušivou část vysílání, za něž ČT inkasuje nemalé prostředky.
Takhle u nás funguje veřejné právo, ač samotný tento pojem náš právní systém nezná.

Dawe 24

jo to tam obcas byva, to znamena, ze je to rychla reklama, hej nevite co s tema mojema otazkama u matiky??